top of page

Tel: 0506 542 10 21

mail: istatistikacil@gmail.com

7/24

 

SPSS

SPSS
SPSS

Spss Analizi

Anket Uygulama

Rapor Yazma

Veri Girişi

Güç Hesabı

Güç Hesabı

Anket Analizi

Biyoistatistik

Ödev Hazırlama

İntihalden Kurtarma

Herkes uzman olduğu işi yapsın

 

İstatistiksel Analiz

Çalışmalarınızda öncelikle Excel veya SPSS ortamında bulunan veri setiniz incelenerek analize uygun hale getirilmektedir. Tanımlayıcı istatistikler ve hipotezlerinize uygun istatistiksel testler yapılmaktadır. Yapılan istatistikler tablo, grafik, sonuçların yorumları ve analizlerde kullanılan istatistiksel yöntemler ile birlikte size ulaştırılır. Çalışmalarınızda gereksinim duyduğunuz istatistik desteğine ilişkin aşağıdaki konularda hizmet veriyoruz:

Bilimsel araştırmalarda istatistik bölümlerinin hazırlanması için destek verilmektedir. Temel olarak hizmetimiz çalışmanızda amaç ve hipotezleriniz doğrultusunda veri  analizlerinizi gerçekleştirip,  tablo ve yorumlar ile sonuçları en anlaşılabilecek düzeyde sunmaktır.  Biz www.acilistatistik.com olarak bu süreçlerde size sonuna kadar destek olmayı taahhüt ediyoruz.

Kişi Verileri denetleniyor

İstatistik Neden Önemli?

Grafikler

İstatistik

Veri Analizi

Bireysel ve Kurumsal Çözümler

"İstatistik bilimin alfabesidir".

Karl Pearson

 

" Bir Analizin Yapılabiliyor Olması, Hatta Daha Önceden Yapılmış Olması Doğruluğunun İspatı Değildir."

John Wilder Tukey

 

Analizleri doğru testler ile yapılması kadar, detaylı olarak yorumlanması ve anlaşılabilir düzeyde tablolaştırılması çalışmaların özgünlüğü bakımından önemlidir.

 

SPSS analiz destek hizmetleri 

 

Yatırım Tablosu
İstatistik Analizi
Numaraları analiz
Bulgu Analiz Raporlama
Image by Štefan Štefančík
Başarı için beyin fırtınası

Bilimsel Araştırmalarda İstatistik Sonuçlarının Doğru Şekilde Analiz Edilmesi Ve Net Bir Şekilde Bulgulanması Çalışmanın Kalitesini Arttırmaktadır.  İstatistikçinin Temel Misyonu Doğru Veri Üreterek Literatüre Olabildiğince Doğru Veri Eklemektir. 

bottom of page