İLETİŞİM

İletişim için telefon numaraları

 

Acilistatistik 7/24 hizmetinizde. Hafta içi diğer saatlerde ve hafta sonları uzmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz.

 

0 (506) 542 10 21

 

E-posta adresimiz: istatistikacil@gmail.com

 

Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/acilistatistik

Twitter adresimiz     : https://twitter.com/Spss_istatistik

 

Ayrıca aşağıdaki formu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

 

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Doğrulayıcı Faktör Analizi ve Yapısal Eşitlik Modelleri ile ilgili AMOS veya LISREL programlarında analiz yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

Bu konuda yapmış olduğunuz bir analizi yorumları ve veri seti ile birlikte gönderin, bizimle çalışma fırsatı yakalayın.

 

 

© 2014 by Deniz. 

Bilimsel araştırmalarda istatistik bölümlerinin hazırlanması için destek verilmektedir. Temel olarak hizmetimiz çalışmanızda amaç ve hipotezleriniz doğrultusunda veri  analizlerinizi gerçekleştirip,  tablo ve yorumlar ile sonuçları en anlaşılabilecek düzeyde sunmaktır. Bu süreçte bilimsel yöntemleri ile verileriniz çözümlenip çalışmalarınızın tamamlanmaktadır. Herhangi bir düzenleme ve düzeltme konusunda ise en hızlı şekilde size dönüş yapılmaktadır.

 

Çalışmalarınız bizzat uzman istatistikçiler tarafından yapılıp, başka kişilere taşere edilmemektedir. Yani çalışmanız ile ilgili olan sorularınızı ve isteklerinizi bizzat çalışmayı yürüten analist ile görüşebilirsiniz. Çalışmalarımız sonunda sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Akademik çalışmalarda bulgular (istatistik ve analiz kısmı) oldukça önemlidir. Çalışmanızın sonuçlarının en doğru ve en açıklanabilir düzeyde sunumu çalışmanızın kalitesini artırırken, araştırmacının bu süreçleri kolay atlatmasını sağlamaktadır. Biz www.acilistatistik.com olarak bu süreçlerde size sonuna kadar destek olmayı taahhüt ediyoruz.