top of page

HAKKIMIZDA

Tamamı doktoralı istatistikçilerden oluşan ekibimiz ile; anket hazırlama, anket uygulama, veri girişi, anket analiz, SPSS analiz, biyoistatistik analiz, yorumlama çalışmalarında kurumsal ve bireysel olarak hizmet vermekteyiz.

 

Amacımız; araştırma yaptığınız alanlarda size özenle “doğru” ve “güven” çerçevesinde istatistiksel analiz ve danışmanlık hizmeti sağlamaktır.

Profesyonel iş bilincimiz ile  veri analizi konusunda araştırmalarınızda destek sağlıyoruz. 

 

Tek yapmanız gereken analiz merkezimize iletişim bölümünden mail ya da telefon yoluyla ulaşmak. Konuyla ilgili uzman kadromuz sizin sorularınıza en kısa zamanda çözüm bulacaktır.

Çalışmalarınız bizzat uzman istatistikçiler tarafından yapılıp, başka kişilere taşere edilmemektedir. Yani çalışmanız ile ilgili olan sorularınızı ve isteklerinizi bizzat çalışmayı yürüten analist ile görüşebilirsiniz. Çalışmalarımız sonunda sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Akademik çalışmalarda bulgular (istatistik ve analiz kısmı) oldukça önemlidir. Çalışmanızın sonuçlarının en doğru ve en açıklanabilir düzeyde sunumu çalışmanızın kalitesini artırırken, araştırmacının bu süreçleri kolay atlatmasını sağlamaktadır. Biz www.acilistatistik.com olarak bu süreçlerde size sonuna kadar destek olmayı taahhüt ediyoruz.

 

 

 

Bu İstatistik Laboratuvarı 2014 yılında kuruldu ve o zamandan beri uzun dönemli araştırma hedeflerimizi gittikçe büyüttük ve geliştirdik. Hevesli ve adanmış ekibimiz sayesinde her zorluğun üstesinden geliyoruz.

Tüm yurtta ortak çalışmaya dayalı bir İstatistik Laboratuvarı olan acilistatistik.com bünyesinde birçok farklı konsept ve fikirle ilgileniyoruz. Bulgularımız çok sayıda yayında geniş ölçüde yer bulmuştur. Araştırma ve çalışma alanlarımız hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz. acilistatistik.com, multidisipliner bir İstatistik Laboratuvarıdır. Birçok farklı alanda istatistik biliminin karmaşıklığını yansıtan ilgi çekici olguları inceliyoruz. Araştırmalarımız akademik ve iş dünyasında birçok alanda olmaktadır.

9c4cf3368907463db046286699994311.jpg
verilerin analiz
1d9ebd_6d7bb178e6c6499285360124ed822ff3.
bottom of page