HAKKIMIZDA

Tamamı doktoralı istatistikçilerden oluşan ekibimiz ile; anket hazırlama, anket uygulama, veri girişi, anket analiz, SPSS analiz, biyoistatistik analiz, yorumlama çalışmalarında kurumsal ve bireysel olarak hizmet vermekteyiz.

 

Amacımız; araştırma yaptığınız alanlarda size özenle “doğru” ve “güven” çerçevesinde istatistiksel analiz ve danışmanlık hizmeti sağlamaktır.

Profesyonel iş bilincimiz ile  veri analizi konusunda araştırmalarınızda destek sağlıyoruz. 

 

Tek yapmanız gereken analiz merkezimize iletişim bölümünden mail ya da telefon yoluyla ulaşmak. Konuyla ilgili uzman kadromuz sizin sorularınıza en kısa zamanda çözüm bulacaktır.

 

 

 

© 2014 by Deniz. 

Bilimsel araştırmalarda istatistik bölümlerinin hazırlanması için destek verilmektedir. Temel olarak hizmetimiz çalışmanızda amaç ve hipotezleriniz doğrultusunda veri  analizlerinizi gerçekleştirip,  tablo ve yorumlar ile sonuçları en anlaşılabilecek düzeyde sunmaktır. Bu süreçte bilimsel yöntemleri ile verileriniz çözümlenip çalışmalarınızın tamamlanmaktadır. Herhangi bir düzenleme ve düzeltme konusunda ise en hızlı şekilde size dönüş yapılmaktadır.

 

Çalışmalarınız bizzat uzman istatistikçiler tarafından yapılıp, başka kişilere taşere edilmemektedir. Yani çalışmanız ile ilgili olan sorularınızı ve isteklerinizi bizzat çalışmayı yürüten analist ile görüşebilirsiniz. Çalışmalarımız sonunda sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Akademik çalışmalarda bulgular (istatistik ve analiz kısmı) oldukça önemlidir. Çalışmanızın sonuçlarının en doğru ve en açıklanabilir düzeyde sunumu çalışmanızın kalitesini artırırken, araştırmacının bu süreçleri kolay atlatmasını sağlamaktadır. Biz www.acilistatistik.com olarak bu süreçlerde size sonuna kadar destek olmayı taahhüt ediyoruz.