top of page

1. Çalışmaları kimler yapıyor?

 

Çalışmalarınız dalında uzman istatistikçiler tarafından hazırlanıyor, kesinlikle konusunda yetkin olmayan kişilere teslim edilmiyor. İstediğiniz zaman telefon ve e-mail ile iletişime geçip çalışmanız ile ilgili bilgi alabiliyorsunuz.

 

2. Çalışma nasıl ilerliyor?

 

Çalışmalarınız ile ilgili ilk önce sizinle görüşerek nelerin yapılması gerektiğini tespit ediyoruz. Sonra analiz sonuçlarını sizinle paylaşıp geri dönüşlere göre revizyonları gerçekleştiriyoruz.

 

3. Ödemeyi yaptım fakat değişikliğe ihtiyacım var?

 

Hiç sorun değil, yapmış olduğumuz analizler için her türlü desteği çalışmanın başından sonuna kadar vermekteyiz.

 

4. Analizlerde sıkıntı yok ama ekstra analizlere ihtiyacım var?

 

Böyle durumlarda ek ücret talep etmekteyiz fakat bu ücret olması gerekenden düşük olacaktır.

 

5. Tek kişi yerine grup olarak hizmet alsak  fiyat değişir mi?

 

Kişi sayısına göre ve analizlerin durumuna göre %50'ye varan indirimler söz konusunu olabilir?

 

6. Sürekli sizinle çalışsam indirim söz konusu olur mu?

 

Tabiî ki, paydaşlarımıza ekstra avantajlar sağlamak bizi de mutlu edecektir.

 

7. Ya sorun yaşarsam?

 

Acilistatistik olarak yılda ortalama olarak 500 civarında çalışmayı sonlandırmaktayız.  Şu ana kadar yarım bıraktığımız bir çalışma olmamakla beraber %100 memnuniyetiniz bizim için her şeyden öncedir. 

 

8. Analiz sonuçlarını nasıl teslim ediyorsunuz?

 

Paket program çıktılarındaki tablolarını varsa istediğiniz tablo veya genel tez formatına göre düzenleyip, yorumları elde edilen analiz sonuçlarına göre akademik dilde ve oldukça yeterli düzeyde yapıyoruz. Küçük düzenlemeler ile çalışmanızda direkt yer alabilecek şekilde size teslim ediyoruz.

 

9. Fiyat konusunda?

 

Son yıllarda istatistiksel danışmanlık konusu maalesef uzman olmayan kişiler tarafından yapılmaya başladı. Bunun sonucu olarak çalışmalarda yanlış ve geçersiz analizleri görmekteyiz. Danışmanlarınız ve çalışmanın sunulduğu jüri üyeleri analizlerinizin yetkin olmadığını size bildirmektedir. İster bizimle çalışın ister başka bir firma ile size tavsiyemiz analizlerinizi uzman istatistikçiler teslim ediniz. "Biz Fiyat Konusunda Değil, Kalite ve Özgünlükte Garanti Vermekteyiz". Çalışmanızı  kendi çalışmamız olarak görmekteyiz. 

 

Acilistatistik

bottom of page